SITNUŚ

PROGRAM NAUCZANIA NARCIARSTWA DZIECI SITN PZN

 
Już dziś zapraszamy wszystkie dzieci do przystąpienia do pierwszego na Pomorzu programu szkolenia narciarskiego dzieci. Jest to program opracowany przez Polski Związek Narciarski i Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa specjalnie dla dzieci.
 
 
Jego główne założenia polegają na tym, że dzieci (w wieku od 4 do 12 lat) przechodzą kolejne etapy szkolenia, które zakończone są testami egzaminacyjnymi. Zaliczenie testu uhonorowane jest zdobyciem tzw. Gwiazdki, która zależnie od poziomu zaawansowania, różni się również kolorem. Dodatkowo, potwierdzeniem zdanych egzaminów, a właściwie nabytych umijętności jest wpis w specjalnym Indeksie.
 
Niezaprzeczalnym plusem uczestniczenia w takim kursie jest jego zunifikowanie. Można uczestniczyć w kursach w całej Polsce, w niemal każdej, licencjonowanej przez PZN, szkole narciarskiej. Wszystkie egzaminy, są ściśle określone i tak samo oceniane we wszystkich szkołach, które przystąpiły do SITNUSIOWEGO programu. Innymi słowy, Bałą Gwiazdkę możesz zrobić w Mixturze, a jadąc na ferie do Zakopanego, przystąpić do kolejnego kursu i tam zdobyć Zieloną Gwiazdkę. Oczywiście działa to w obu kierunkach. Zapraszamy!
 
 
Startujemy w Nowym Roku!
 
Kurs, to 10h na śniegu, po 2h w ciągu dnia.
Koszt kursu, 500PLN (cena z materiałami - Gwiazdka, Indeks)
Minimalna liczebność grupy, to zaledwie dwie osoby!
 
Terminy w sezonie 2017/2018:
       
       
       
       
 

Cena nie zawiera kosztu: wypożyczenia sprzętu oraz karnetu na wyciągi

Zapisy pod numerem 667 522 555 lub 607 075 065