Mixtura.pl

Licencjonowana Szkoła Narciarska, z licencją SITN-PZN A+BSzkoła Narciarska MIXTURA powstała w 2004 roku. Jest obecnie największą placówką prowadzącą zajęcia z zakresu nauczania narciarstwa i snowboardu na Pomorzu. Od początku swojej działalności prowadzi szkolenia w Wieżycy na Kaszubach, a od sezonu 2005/2006 także na Łysej Górze w Sopocie. W sezonie narciarskim 2014/2015, kolejnym miejscem prowadzenia szkoleń narciarskich i snowboardowych jest Amalka koło Sulęczyna.

Edukacja prowadzona jest w systemie indywidualnym i grupowym na wszystkich stopniach zaawansowania. Szkolimy zarówno osoby początkujące, stawiające pierwsze kroki na nartach czy snowboardzie, jak również zaawansowanych jeźdźców, chcących doskonalić swoją technikę pod okiem naszych instruktorów. Dodatkowo, od kilku sezonów, w Wieżycy, organizujemy treningi jazdy sportowej na tyczkach. Praktycznie w każdy wtorek i czwartek, jest szansa zmierzyć się z czasem na trasie slalomu lub giganta. Przy szkole działa także przedszkole narciarskie, w którym dzieci od 4 roku życia, mogą rozpocząć swoją przygodę z nartami.

W Szkole Narciarskiej Mixtura, zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych instruktorów, posiadających uprawnienia PZN, SiTN, PZS czy MENiS. W każdym sezonie, nasza kadra instruktorska, uczestniczy w unifikacjach, których celem jest podniesienie kwalifikacji technicznych i metodycznych oraz ujednolicenie procesu dydaktycznego. Pozwala to na zwiększanie efektów w nauczaniu naszych podopiecznych, co ma swoje bezpośrednie odbicie w zadowoleniu klienta, oraz skróceniu procesu nauczania.

W ciągu ponad 10 lat działalności, wyszkoliliśmy kilka tysięcy osób. Szkolenie odbywało się w naszych ośrodkach na Kaszubach i w Sopocie, jak również ma wyjazdach zagranicznych, które organizowaliśmy wraz z biurami podróży.

W sezonie 2009/2010 nasz poziom wzrósł jeszcze bardziej. Od SITN-PZN (Stowarzyszenie Instrukrotów i Trenerów Narciarstwa Polskiego Związku Narciarskiego) otrzymaliśmy licencję uprawniającą do prowadzenia kursów na stopnie instruktorskie PZN. To duże osiągnięcie, podkreślające jakość naszej Szkoły, z czego jesteśmy bardzo dumni.
MIXTURA W SITN SPRAWDŹ! 

Strona wykorzystuje Pliki Cookies