zabawa, nauka, szkolenie

szkoła
narciarska
mixtura

Zapisy na zajęcia

O Nas

Bakcyla sportu i przygody mamy w sobie od dziecka. Przez lata każde wakacje i ferie spędzaliśmy na obozach żeglarskich, harcerskich, czy narciarskich. Zjechaliśmy Polskę oraz Europę wszerz i wzdłuż szukając najlepszych miejsc do żeglowania, windsurfingu, kajakarstwa, narciarstwa oraz snowboardu. Nabywanie tych umiejętności i pokonywanie własnych słabości dawało nam ogromną radość i satysfakcję, dlatego postanowiliśmy się tym podzielić z innymi. 

Zdobywaliśmy kolejne kwalifikacje i uprawnienia, cały czas pracując nad podnoszeniem sprawności i techniki. To mogło się skończyć tylko w jeden sposób – w 2004 roku powstała wybuchowa mieszanka zabawy,sportu i adrenaliny – MIXTURA. Od tej pory organizujemy profesjonalne szkolenia z zakresu narciarstwa, snowboardu, żeglarstwa i kitesurfingu, a także imprezy, wyjazdy i pikniki firmowe. Każdy klient jest dla nas wyjątkowy. 

Wśród nas są instruktorzy PZN, PZS, PZŻ, absolwenci AWFiS, animatorzy zabaw, ratownicy WOPR, przede wszystkim jednak sympatyczni ludzie, którzy chcą się podzielić z Tobą swoją pasją. Organizowane przez nas szkolenia, eventy i wyjazdy są mixturą wielkiej przygody, ekscytujących wrażeń i podnoszenia sportowych umiejętności w duchu zabawy, wraz z gwarancją profesjonalizmu i bezpieczeństwa.

Piotr

Właściciel

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit

Karina

przedszkole narciarskie

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit

Dawid

Instruktor

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit

kontakt