zabawa, nauka, szkolenie

szkoła
narciarska
mixtura

Zapisy na zajęcia

O Nas

Bakcyla sportu i przygody mamy w sobie od dziecka. Przez lata każde wakacje i ferie spędzaliśmy na obozach żeglarskich, harcerskich, czy narciarskich. Zjechaliśmy Polskę oraz Europę wszerz i wzdłuż szukając najlepszych miejsc do żeglowania, windsurfingu, kajakarstwa, narciarstwa oraz snowboardu. Nabywanie tych umiejętności i pokonywanie własnych słabości dawało nam ogromną radość i satysfakcję, dlatego postanowiliśmy się tym podzielić z innymi. 

Zdobywaliśmy kolejne kwalifikacje i uprawnienia, cały czas pracując nad podnoszeniem sprawności i techniki. To mogło się skończyć tylko w jeden sposób – w 2004 roku powstała wybuchowa mieszanka zabawy,sportu i adrenaliny – MIXTURA. Od tej pory organizujemy profesjonalne szkolenia z zakresu narciarstwa, snowboardu, żeglarstwa i kitesurfingu, a także imprezy, wyjazdy i pikniki firmowe. Każdy klient jest dla nas wyjątkowy. 

Wśród nas są instruktorzy PZN, PZS, PZŻ, absolwenci AWFiS, animatorzy zabaw, ratownicy WOPR, przede wszystkim jednak sympatyczni ludzie, którzy chcą się podzielić z Tobą swoją pasją. Organizowane przez nas szkolenia, eventy i wyjazdy są mixturą wielkiej przygody, ekscytujących wrażeń i podnoszenia sportowych umiejętności w duchu zabawy, wraz z gwarancją profesjonalizmu i bezpieczeństwa.

Piotr

Właściciel

.

Karina

Półkolonie narciarskie

.

Dawid

Manager

.

kontakt

Dane firmy