zabawa, nauka, szkolenie

przedszkole
narciarskie

MIXOSTWORY to narciarskie przedszkole dla wszystkich dzieci chcących rozpocząć swoją narciarską przygodę. Miejscem szkoleń jest największy ośrodek narciarski na Pomorzu – Wieżyca. W naszej szkółce uczymy przez zabawę, dzięki czemu najmłodsi, bez problemów, zdobywają pierwsze narciarskie szlify.

Nauka przez zabawę

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że nauka dzieci jazdy na nartach to wyzwanie, które wymaga wyjątkowego podejścia. Instruktorzy i animatorzy przedszkola Mixostwory posiadają „mix” najlepszych cech do pracy z Twoim dzieckiem. Przekazujemy również wiedzę w oparciu o wytyczne Polskiego Związku Narciarskiego.

Naszym celem nie jest, tylko i wyłącznie, nauczanie dzieci jazdy na nartach. Aktywność fizyczna, tak ważna w prawidłowym rozwoju każdego dziecka, jest naszym kluczowym zadaniem! Jednocześnie, Przedszkole narciarskie Mixostwory, to miejsce, gdzie Twoje dziecko ma okazję przebywać w gronie swoich rówieśników, co wspomaga proces edukacyjny jak również uczy funkcjonowania w grupie.
koszt zajęć - 45 minut 70 PLN

Przedszkole Narciarskie to idealne miejsce na rozpoczęcie przygody z jazdą na nartach dla dzieci w wieku 3-6 lat. Zapraszamy rodziców wraz z pociechami jak również grupy zorganizowane.

Każdy uczestnik szkolenia, otrzymuje Legitymację „ABC Narciarza”, która jest certyfikatem nabytych umiejętności i powodem do dumy.

Na zajęcia podstawowe A nie potrzebny jest karnet , natomiast w blokach B i C należy mieć karnet na wjazdy nowoczesnym wyciągiem taśmowym.

Zajęcia odbywają się w grupach i rozpoczynają o każdej pełnej godzinie. Prosimy zapisywać dzieci z wyprzedzeniem na dowolnie wybrany dzień i grupę.

Zapraszamy również do naszego ogrzewanego namiotu animacyjnego, gdzie dzieci mogą odpocząć po zajęciach, napić się ciepłej herbaty i bawić się pod opieką animatora.

Godziny otwarcia: 10-16

Zapraszamy rodziców wraz z pociechami jak również grupy zorganizowane. Zajęcia rozpoczynają się o pełnych godzinach.

Wejście dla dzieci do namiotu animacyjnego

Do 45 minut – 10 PLN
Bez limitu – 30 PLN

Dla najmłodszych mixtura.pl, przygotowała wiele atrakcji
Przedszkole Narciarskie

kontakt